ارایه کد تخفیف ارسال مقاله به چهارمین کنفرانس دستاوردهای نوین و به روز در علوم مهندسی و فناوری های جدید

      دیدگاه‌ها برای ارایه کد تخفیف ارسال مقاله به چهارمین کنفرانس دستاوردهای نوین و به روز در علوم مهندسی و فناوری های جدید بسته هستند

بسمه تعالی

به اطلاع کلیه بسیجیان استان گیلان می رساند طبق هماهنگی های اعلامی با دبیرخانه چهارمین کنفرانس دستاوردهای نوین و به روز در علوم مهندسی و فناوری های جدید ، این عزیزان می توانند با تکمیل فرم زیر نسبت به دریافت کد تخفیف ثبت نام مقاله اول ( تخفیف ۳۰۰۰۰ سی هزار تومانی ) اقدام نمایند.پس از تکمیل فرم زیر حداکثر ۴۸ ساعت بعد کد تخفیف به ایمیل ایشان ارسال می گردد.

الف ) این تخفیف شامل :

۱ – دانشجویان مقاطع کاردانی و بالاتر

۲ – فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی و بالاتر

۳ – اساتید حق التدریس و هییت علمی

توجه بفرمایید که کد تخفیف هر فرد اختصاصی می باشد.به دلیل محدودیت تعداد افراد ،اولویت با عزیزانی است که زودتر اقدام به دریافت کد تخفیف نمایند.

بسیجیان تمامی اقشار ( مساجد و محلات،کارمندان،مهندسین و …… ) می توانند از این فرصت جهت تکمیل رزومه علمی خود اقدام نمایند.همچنین این فرصت برای بسیجیان با هر نوع عضویت ( عادی،فعال ) وجود دارد.

ب ) مدارکی که باید ارسال شود:

۱ – رزومه فرد شامل مشخصات شناسنامه ای+فعالیت های علمی و کاری

۲ – مدرک نشان دهنده وضعیت فرد در یکی از حالات بخش الف باشد ( دانشجویا فارع التحصیل یا مدرس دانشگاه )

موارد فوق در یک پوشه قرار داده شده و با فرمت zip ذخیره گردد.سپس طبق فرم زیر آپلود و ارسال گردد.در صورت تکمیل صحیح فرم زیر،پس از ارسال بلافاصله و در همین صفحه با پیام فرم با موفقیت ارسال شد مواجه خواهید شد.

توجه:از ارسال مدارک اضافی مانند کارت بسیج ،  ….. خودداری نمایید.

آدرس سایت کنفرانس : WWW.4DMF97.IR

محورهای پذیرش مقاله در کنفرانس فئق ، کلیه رشته های فنی مهندسی می باشد

 

بااحترام – خانه نخبگان بسیج گیلان